Brak aktywnych ankiet. |
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 26 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Tarnów I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Piotr Kopanica
664 764 533
Przemysław Bogacz
662 270 733
adres emeil: tarnavia.tarnawa@wp.pl
Klasa A 2005/2006, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Wisła Grobla | 26 | 74 | 24 | 2 | 0 | 95-17 | 13 | 0 | 0 | 60-6 | 11 | 2 | 0 | 35-11 | ||||||
2. | Piast Łapanów | 26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 73-30 | 10 | 1 | 2 | 40-16 | 8 | 2 | 3 | 33-14 | ||||||
3. | Żubr Gawłówek | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 51-37 | 8 | 3 | 2 | 29-13 | 4 | 3 | 6 | 22-24 | ||||||
4. | Błyskawica Proszówki | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 44-49 | 8 | 1 | 4 | 32-25 | 4 | 4 | 5 | 12-24 | ||||||
5. | Górnik Siedlec | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 41-44 | 6 | 3 | 4 | 24-15 | 4 | 2 | 7 | 17-29 | ||||||
6. | Rzezawianka Rzezawa | 26 | 34 | 11 | 1 | 14 | 33-50 | 6 | 1 | 6 | 13-15 | 5 | 0 | 8 | 20-35 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
7. | Czarni Kobyle | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 39-35 | 4 | 4 | 5 | 18-14 | 5 | 3 | 5 | 21-21 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
8. | Naprzód Sobolów | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 39-43 | 7 | 3 | 3 | 22-17 | 2 | 3 | 8 | 17-26 | ||||||
9. | Macierz Lipnica Murowana | 26 | 31 | 10 | 1 | 15 | 50-46 | 7 | 0 | 6 | 36-26 | 3 | 1 | 9 | 14-20 | ||||||
10. | Drwinka Drwinia | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 39-59 | 5 | 4 | 4 | 23-21 | 3 | 1 | 9 | 16-38 | ||||||
11. | Raba Książnice | 26 | 28 | 9 | 1 | 16 | 29-52 | 5 | 1 | 7 | 18-21 | 4 | 0 | 9 | 11-31 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4-1 |
12. | Tarnavia Tarnawa | 26 | 28 | 9 | 1 | 16 | 32-64 | 7 | 1 | 5 | 22-25 | 2 | 0 | 11 | 10-39 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-4 |
13. | Orzeł Cikowice | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 42-63 | 3 | 3 | 7 | 21-25 | 4 | 3 | 6 | 21-38 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-3 |
14. | Błękitni Krzeczów | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 31-49 | 4 | 1 | 8 | 19-22 | 4 | 2 | 7 | 12-27 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-4 |
Piast Łapanów rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Tarnavia Tarnawa. |
Klasa A 2006/2007, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Żubr Gawłówek | 26 | 59 | 19 | 2 | 5 | 74-22 | 7 | 1 | 5 | 27-14 | 12 | 1 | 0 | 47-8 | ||||||
2. | Czarni Kobyle | 26 | 54 | 16 | 6 | 4 | 72-28 | 10 | 3 | 0 | 42-10 | 6 | 3 | 4 | 30-18 | ||||||
3. | Tęcza Świniary | 26 | 47 | 15 | 2 | 9 | 61-50 | 8 | 1 | 4 | 36-23 | 7 | 1 | 5 | 25-27 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9-5 |
4. | Macierz Lipnica Murowana | 26 | 47 | 13 | 8 | 5 | 58-32 | 8 | 4 | 1 | 36-15 | 5 | 4 | 4 | 22-17 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 9-9 |
5. | Victoria Słomka | 26 | 47 | 15 | 2 | 9 | 62-43 | 9 | 1 | 3 | 37-18 | 6 | 1 | 6 | 25-25 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7-11 |
6. | Górnik Siedlec | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 43-53 | 4 | 4 | 5 | 18-26 | 8 | 0 | 5 | 25-27 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-5 |
7. | Błyskawica Proszówki | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 37-51 | 4 | 2 | 7 | 12-24 | 8 | 2 | 3 | 25-27 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-5 |
8. | Naprzód Sobolów | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 51-58 | 7 | 2 | 4 | 31-26 | 3 | 4 | 6 | 20-32 | ||||||
9. | Błękitni Krzeczów | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 46-47 | 7 | 1 | 5 | 28-19 | 2 | 3 | 8 | 18-28 | ||||||
10. | Raba Książnice | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 46-62 | 2 | 3 | 8 | 22-33 | 6 | 2 | 5 | 24-29 | ||||||
11. | Tarnavia Tarnawa | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 51-74 | 5 | 2 | 6 | 27-29 | 3 | 1 | 9 | 24-45 | ||||||
12. | Drwinka Drwinia | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 45-45 | 6 | 1 | 6 | 32-23 | 1 | 4 | 8 | 13-22 | ||||||
13. | Orzeł Cikowice | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 37-61 | 2 | 3 | 8 | 13-27 | 5 | 1 | 7 | 24-34 | ||||||
14. | Novi/Rzezawianka II Rzezawa | 26 | 9 | 2 | 3 | 21 | 9-66 | 1 | 1 | 11 | 6-38 | 1 | 2 | 10 | 3-28 | ||||||
KS Novi/Rzezawianka II Rzezawa wycofał się po rundzie jesiennej - jego nierozegrane mecze zostały zweryfikowane jako walkowery. | |||||||||||||||||||||
Górnik Siedlec wycofał się po zakończeniu rozgrywek. |
Klasa A 2007/2008, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Drwinka Drwinia | 26 | 64 | 21 | 1 | 4 | 67-23 | 11 | 0 | 2 | 33-10 | 10 | 1 | 2 | 34-13 | ||||||
2. | Macierz Lipnica Murowana | 26 | 55 | 17 | 4 | 5 | 69-31 | 8 | 1 | 4 | 34-16 | 9 | 3 | 1 | 35-15 | ||||||
3. | Victoria Słomka | 26 | 53 | 16 | 5 | 5 | 89-40 | 11 | 2 | 0 | 53-12 | 5 | 3 | 5 | 36-28 | ||||||
4. | Naprzód Sobolów | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 75-41 | 7 | 3 | 3 | 38-18 | 6 | 2 | 5 | 37-23 | ||||||
5. | Piast Łapanów | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 75-57 | 7 | 2 | 4 | 34-27 | 6 | 2 | 5 | 41-30 | ||||||
6. | Raba Książnice | 26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 50-47 | 5 | 5 | 3 | 29-23 | 6 | 2 | 5 | 21-24 | ||||||
7. | Błękitni Krzeczów | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 48-53 | 6 | 2 | 5 | 26-20 | 5 | 1 | 7 | 22-33 | ||||||
8. | Tarnavia Tarnawa | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 39-41 | 7 | 3 | 3 | 25-20 | 2 | 5 | 6 | 14-21 | ||||||
9. | Czarni Kobyle | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 48-55 | 7 | 1 | 5 | 29-25 | 2 | 6 | 5 | 19-30 | ||||||
10. | Błyskawica Proszówki | 26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 40-55 | 4 | 6 | 3 | 18-20 | 4 | 1 | 8 | 22-35 | ||||||
11. | Promień Mikluszowice | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 32-55 | 2 | 2 | 9 | 12-32 | 5 | 1 | 7 | 20-23 | ||||||
12. | Tęcza Świniary | 26 | 20 | 6 | 2 | 18 | 48-89 | 4 | 1 | 8 | 27-43 | 2 | 1 | 10 | 21-46 | ||||||
13. | Ceramika Muchówka | 26 | 18 | 5 | 3 | 18 | 32-95 | 3 | 3 | 7 | 20-48 | 2 | 0 | 11 | 12-47 | ||||||
14. | Orzeł Cikowice | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 23-53 | 4 | 1 | 8 | 18-25 | 0 | 4 | 9 | 5-28 | ||||||
Górnik Siedlec wycofał się przed startem rozgrywek - jego miejsce zajęła Ceramika Muchówka. |
Klasa A 2008/2009, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Naprzód Sobolów | 26 | 66 | 21 | 3 | 2 | 106-32 | 10 | 2 | 1 | 53-19 | 11 | 1 | 1 | 53-13 | ||||||
2. | Czarni Kobyle | 26 | 61 | 19 | 4 | 3 | 102-33 | 8 | 3 | 2 | 44-16 | 11 | 1 | 1 | 58-17 | ||||||
3. | Victoria Słomka | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 75-55 | 11 | 1 | 1 | 46-23 | 6 | 2 | 5 | 29-32 | ||||||
4. | Borkowianka Borek | 26 | 53 | 17 | 2 | 7 | 69-30 | 11 | 0 | 2 | 38-13 | 6 | 2 | 5 | 31-17 | ||||||
5. | Tarnavia Tarnawa | 26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 53-49 | 8 | 1 | 4 | 29-26 | 6 | 2 | 5 | 24-23 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-4 |
6. | Piast Łapanów | 26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 76-48 | 8 | 3 | 2 | 42-19 | 6 | 0 | 7 | 34-29 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-5 |
7. | Błękitni Krzeczów | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 50-41 | 7 | 1 | 5 | 29-17 | 4 | 5 | 4 | 21-24 | ||||||
8. | Raba Książnice | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 49-62 | 6 | 2 | 5 | 30-23 | 3 | 1 | 9 | 19-39 | ||||||
9. | LKS Trzciana 2000 | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 49-67 | 4 | 2 | 7 | 27-34 | 3 | 3 | 7 | 22-33 | ||||||
10. | Błyskawica Proszówki | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 56-97 | 4 | 3 | 6 | 29-42 | 3 | 1 | 9 | 27-55 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-2 |
11. | Promień Mikluszowice | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 35-68 | 4 | 3 | 6 | 18-25 | 3 | 1 | 9 | 17-43 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-4 |
12. | Tęcza Świniary | 26 | 19 | 5 | 4 | 17 | 51-98 | 4 | 2 | 7 | 29-49 | 1 | 2 | 10 | 22-49 | ||||||
13. | Ceramika Muchówka | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 41-92 | 3 | 2 | 8 | 19-47 | 1 | 3 | 9 | 22-45 | ||||||
14. | Ostrowianka Ostrów Królewski | 26 | 16 | 5 | 1 | 20 | 33-73 | 3 | 0 | 10 | 22-37 | 2 | 1 | 10 | 11-36 |
Klasa A 2009/2010, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Piast Łapanów | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 106-23 | 12 | 0 | 1 | 61-13 | 8 | 3 | 2 | 45-10 | ||||||
2. | Tarnavia Tarnawa | 26 | 52 | 16 | 4 | 6 | 54-36 | 9 | 1 | 3 | 33-16 | 7 | 3 | 3 | 21-20 | ||||||
3. | Żubr Gawłówek | 26 | 49 | 14 | 7 | 5 | 54-34 | 10 | 2 | 1 | 30-13 | 4 | 5 | 4 | 24-21 | ||||||
4. | Borkowianka Borek | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 59-49 | 8 | 2 | 3 | 30-9 | 5 | 1 | 7 | 29-40 | ||||||
5. | Czarni Kobyle | 26 | 40 | 13 | 1 | 12 | 61-51 | 8 | 1 | 4 | 33-22 | 5 | 0 | 8 | 28-29 | ||||||
6. | Macierz Lipnica Murowana | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 42-34 | 7 | 1 | 5 | 25-14 | 5 | 2 | 6 | 17-20 | ||||||
7. | Ceramika Muchówka | 26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 61-64 | 7 | 2 | 4 | 39-29 | 5 | 0 | 8 | 22-35 | ||||||
8. | Błyskawica Proszówki | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 51-66 | 4 | 3 | 6 | 25-35 | 6 | 0 | 7 | 26-31 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 14-9 |
9. | Raba Niedary | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 48-48 | 6 | 4 | 3 | 32-20 | 3 | 2 | 8 | 16-28 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-9 |
10. | Błękitni Krzeczów | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 41-55 | 7 | 2 | 4 | 29-19 | 3 | 1 | 9 | 12-36 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9-12 |
11. | Promień Mikluszowice | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 41-55 | 5 | 1 | 7 | 20-24 | 5 | 1 | 7 | 21-31 | ||||||
12. | Raba Książnice | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 61-62 | 5 | 2 | 6 | 40-28 | 4 | 2 | 7 | 21-34 | ||||||
13. | LKS Trzciana 2000 | 26 | 24 | 8 | 0 | 18 | 46-81 | 7 | 0 | 6 | 27-28 | 1 | 0 | 12 | 19-53 | ||||||
14. | Tęcza Świniary | 26 | 16 | 5 | 1 | 20 | 37-104 | 3 | 0 | 10 | 22-46 | 2 | 1 | 10 | 15-58 |
Klasa A 2010/2011, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Czarni Kobyle | 26 | 56 | 17 | 5 | 4 | 70-39 | 10 | 2 | 1 | 37-17 | 7 | 3 | 3 | 33-22 | ||||||
2. | Naprzód Sobolów | 26 | 52 | 15 | 7 | 4 | 64-33 | 9 | 3 | 1 | 39-10 | 6 | 4 | 3 | 25-23 | ||||||
3. | Tarnavia Tarnawa | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 63-57 | 9 | 2 | 2 | 41-29 | 3 | 4 | 6 | 22-28 | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 10-6 |
4. | Błękitni Krzeczów | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 44-40 | 7 | 4 | 2 | 27-15 | 5 | 2 | 6 | 17-25 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 8-6 |
5. | Beskid Żegocina | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 71-51 | 8 | 3 | 2 | 44-22 | 4 | 3 | 6 | 27-29 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 6-12 |
6. | Żubr Gawłówek | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 57-48 | 7 | 2 | 4 | 28-17 | 5 | 2 | 6 | 29-31 | ||||||
7. | Raba Książnice | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 43-50 | 6 | 4 | 3 | 21-18 | 4 | 3 | 6 | 22-32 | ||||||
8. | Borkowianka Borek | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 54-49 | 7 | 2 | 4 | 34-19 | 4 | 1 | 8 | 20-30 | ||||||
9. | Błyskawica Proszówki | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 49-53 | 6 | 4 | 3 | 30-22 | 3 | 4 | 6 | 19-31 | ||||||
10. | Ceramika Muchówka | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 50-53 | 8 | 2 | 3 | 34-16 | 2 | 2 | 9 | 16-37 | ||||||
11. | Macierz Lipnica Murowana | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 45-49 | 5 | 3 | 5 | 28-25 | 4 | 2 | 7 | 17-24 | ||||||
12. | Raba Niedary | 26 | 29 | 7 | 8 | 11 | 29-34 | 3 | 5 | 5 | 10-12 | 4 | 3 | 6 | 19-22 | ||||||
13. | Ostrowianka Ostrów Królewski | 26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 46-62 | 5 | 1 | 7 | 30-34 | 1 | 3 | 9 | 16-28 | ||||||
14. | Promień Mikluszowice | 26 | 9 | 2 | 3 | 21 | 31-98 | 1 | 1 | 11 | 14-43 | 1 | 2 | 10 | 17-55 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | Czarni Kobyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Naprzód Sobolów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Tarnavia Tarnawa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Błękitni Krzeczów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Beskid Żegocina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Żubr Gawłówek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Raba Książnice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Borkowianka Borek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Błyskawica Proszówki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Ceramika Muchówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Macierz Lipnica Murowana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Raba Niedary |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | Ostrowianka Ostrów Królewski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 | Promień Mikluszowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 205, wczoraj: 443
ogółem: 1 813 105
statystyki szczegółowe